קורס מתחילות מניקור ג'ל בשיטת נוי גיגי

160.jpg

התשוקה שלך אל עולם המניקור והציפורניים יכולה להיות מקצוע אמיתי, שמכניס לך כסף וגורם לך לתחושת הסיפוק הטובה ביותר שיכולת לחלום עליה.

אם פעם חשבנו שבשביל לרכוש מקצוע אמיתי אנחנו נצטרך לעשות תואר של כמה שנים ורק אז להתחיל לעבוד - היום זה כבר אחרת לגמרי. היום, את יכולה לרכוש מקצוע בתחום מניקור הג'ל בקורס פרונטלי מקיף, ולקבל את הידע, הביטחון והכלים שאת צריכה ב-4 מפגשים בלבד.

מפגש שני מניקור ידני.jpg

אני רוצה להכיר לך את קורס מניקור הג'ל המקצועי שלי למתחילות!
קורס ממוקד ופרקטי שמתאים גם עבור תלמידות שאין להן שום רקע או ניסיון קודם בתחום.
בקורס את הולכת ללמוד את הטכניקות הייחודיות שפיתחתי באופן עיוני, ובנוסף את תיישמי אותן באופן מעשי על יד אימון מקצועית, על הציפורניים שלך כדי שתוכלי להרגיש את העבודה שלך בעצמך, וכמובן, על מודליסטיות.

 

אני הולכת ללמד אותך את הטכניקות שפיתחתי במהלך שנים של תעסוקה בתחום, שיראו לך איך לעבוד בצורה היעילה, המדויקת והנכונה ביותר עבורך.

אז מה את הולכת ללמוד בקורס?

 • אנחנו הולכות לשים דגש על מניקור הג'ל וללמוד הכל - לגמרי מהבסיס!

 • מבנה הציפורן וחשיבותה

 • מחלות עור וציפורן נפוצות

 • הכנה נכונה של הציפורן הטבעית

 • הורדת ג'ל ללא פגיעה בציפורן - בשיטת המסה ושיוף

 • דרכי התמודדות עם ציפורניים חלשות

 • שלבי העבודה וחשיבותם

 • מניקור ידני, מכשירי ומשולב עם מכונה וצבתית

 • מניקור יבש ורטוב

 • מריחה נכונה ומדויקת של הג'ל

 • עיקור וחיטוי הציוד ללקוחה הבאה

 

ובנוסף לכל זה, אני הולכת ללמד אותך את הטיפים הכי נחשבים לצילום נכון של הציפורניים, כך שתוכלי לבנות לעצמך תיק עבודות מרשים ולשווק את עצמך ברשתות החברתיות!

בואי נדבר על מבנה הקורס…

הקורס כולל 4 מפגשים פרונטליים המתקיימים בסטודיו המקצועי שלי בפתח תקווה.
כל מפגש אורך 4 שעות והוא נערך פעם בשבוע, בימים קבועים.

המפגש הראשון - היכרות עם הציפורן
במפגש הזה אנחנו הולכות ללמוד את הבסיס: נכיר את מבנה הציפורן ונלמד את החשיבות שלה, נדבר על מחלות עור וציפורניים נפוצות ועל איך לדעת לזהות אותן, נלמד על הסטריליזציה של המכשירים בהן אנחנו משתמשות, נכיר את הסוגים השונים של צורות הציפורניים, מריחה בסיסית ומניקור ידני. במפגש הזה את הולכת להתנסות בפעם הראשונה על הידיים שלך.

מפגש ראשון היכרות עם הציפורן.jpg
מפגש שני מניקור ידני.jpg

המפגש השני - מניקור ידני
במפגש הזה אנחנו צוללות עמוק אל הצד המעשי של הקורס: נלמד איך להסיר את הג'ל בצורה נכונה שלא פוגעת בציפורן בעזרת שיטה של המסה ושיוף ידני, ונבצע מניקור ג'ל מלא על מודליסטית.

המפגש השלישי - מניקור מכשירי משולב
אל מפגש הזה אנחנו מגיעות אחרי שיישמנו את הבסיס של מניקור הג'ל ואנחנו מתחילות ללמוד על מניקור מכשירי משולב בשיטה הכי חדשנית ואפקטיבית שיש! נעבוד על אחיזה נכונה של הכלים והחשיבות של כל אחד מהם, נלמד לזהות סוגי עור שונים של לקוחות, נכיר לעומק את ראשי המניקור וההסרה וניישם את הכל על מודליסטית.

המפגש הרביעי - יישום שלבי העבודה
במפגש הרביעי והאחרון שלנו אנחנו הולכות ליישם את כל שלבי העבודה שלמדנו במהלך הקורס - מההתחלה! אנחנו ניישם באופן מלא את כל הידע שצברנו במהלך המפגשים על מודליסטית, נלמד שיטות צילום ייחודיות וטיפים מעשיים למיתוג העסק ונבצע טקס הענקת תעודות למסיימות הקורס!

תמונה שניה צפה קורסים-יחס אישי הוא ערך עליון מבחינתי (1).jpg

יחס אישי הוא ערך עליון אצלי ולכן במהלך הקורס אני הולכת להיות איתך ב 100%, להדריך אותך, לתת לך הערות לשיפור העבודה ולייצר לך את הביטחון לעסוק במניקור ג'ל באופן עצמאי ומקצועי.

 

הקורס בנוי מקבוצות קטנות של 2 משתתפות והוא מועבר באופן הכי אישי שיש, תוך כדי שמירה על טכניקות העבודה הייחודיות שלי שיעזרו לך להגיע לרמת מקצועיות גבוהה ביותר, בזמן הקצר ביותר.

מה את מקבלת בקורס?

במהלך הקורס את הולכת לעבוד עם ערכות מניקור שבניתי באופן אישי במיוחד עבורך!
הן כוללות את הכלים הכי מקצועיים שכל מניקוריסטית צריכה בעבודה היומיומית שלה, וכמובן שהן מאושרות לשימוש על ידי משרד הבריאות.

עוד דבר חשוב שאת הולכת לקבל הוא חוברת הדרכה שתסכם לך את הקורס באופן הכי מדויק ופרטני שיש. בזכות חוברת ההדרכה את לא תצטרכי לכתוב שום דבר במהלך שיעורי הקורס, אלא רק להקשיב ולתת תשומת לב מלאה למה שאנחנו לומדות. את כל החומר הכתוב תוכלי למצוא בחוברת, שתלווה אותך גם בהמשך הדרך שלך כמניקוריסטית עצמאית.

עם מה את הולכת לצאת מהקורס?

חוץ מהידע העצום, ההכשרה המקצועית והביטחון להשתלב בתעשיית הציפורניים ומניקור הג'ל באופן עצמאי - את הולכת לקבל תעודת הסמכה מקצועית שתאפשר לך להקים את העסק שלך ולעסוק בתחום באופן מיידי!

בנוסף לכל זה, אני הולכת להיות שם בשבילך גם כשתסיימי בהצלחה את הקורס.
את תוכלי לשאול שאלות, להתייעץ איתי וליהנות מהליווי האישי שלי - ללא הגבלת זמן.

תלמידות מספרות

 "היי רק רציתי להגיד לך תודה ענקית!! באמת שלא יודעת איך כל ההתחלה של התהליך הזה הייתה עוברת מדהים ככה בלעדיך! נתת לי מלא ביטחון וידע מטורף בצורה כל כך סבלנית ומדויקת היו לי כל כך הרבה חששות לפני, בתחום כל כך גדול להתחיל למצוא את עצמי ואצל מי אתחיל שארגיש רגועה ובעיקר מסופקת!

ובאמת זכיתי כל כך תודה לאל שזכיתי להיות אצלך וללמוד ממך! תודה רבה על הכל אוהבת המון"

תוצאות של בוגרות הקורס

היי, אני נוי גיגי

בת 26 מפתח תקווה, נשואה לדניאל, אמא לשני בנים חמודים והבעלים של בוטיק "נוי גיגי", בוטיק השתלמויות וקורסים לנשים שרוצות לקבל הכשרה מקצועית בתחום המניקור והג'ל.

את הדרך שלי בתחום המניקור התחלתי לפני שש שנים.
התחלתי עם קורס ציפורניים סטנדרטי שרק חיזק אצלי את הרצון להבין עוד על העולם הזה, וככל שהשנים עברו פשוט לא הפסקתי ללמוד. צברתי כל כך הרבה ידע וניסיון שהובילו אותי לפתח את השיטה הייחודית שלי שאיתה אני עובדת היום ובעזרתה אני מעבירה את הקורס הזה, ועוד קורסים והשתלמויות אחרות.

הקורס הזה הוקם בשבילך במטרה להעביר לך את השיטה שלי לעבודה נכונה ויעילה, ובשביל שתוכלי להגשים את החלום להיות אישה עצמאית שמכלכלת את עצמה ובאמת נהנית ממה שהיא עושה.

החלום שלך יכול להיות אמיתי, ואני כאן בשביל לעזור לך להגשים אותו!
אני מזמינה אותך להגיע אל הקורס שלי ולצאת עם מקצוע אמיתי ועם חופש כלכלי.